12 mar 2017 - 12:00

Indbydelsen finder du længere nede på siden under tilmeldingslisten.

Booking er ikke længere tilladt til denne dato.

Tilmeldte (96)

ANTAL PLADSERNAVNKLUB
2
Lilly Larsen
Mona Pedersen
Løgstør Bridgeklub
Løgstør Bridgeklub
2
Else Blomholt
Karen Bach
Aalborg Bridgeklub
Aalborg Bridgeklub
2
Bodil Valsted
Jette Thomsen
Aars
2
Mette Frost
Bitten Houlberg
Aalborg BK
Aalborg BK
2
Bodil Rasmussen
Jette Mostrup Jensen
Støvring BK
Støvring BK
2
Helen Mejlholm
Birgit Stokbro
Pandrup
Pandrup
2
Inga Jensen
Elly Froberg
Hals BK
Aalborg BK
2
Kirsten Jensen
Anne Marie Stegenborg Larsen
Terndrup bridgeklub
Aalborg Bridgeklub
2
Ethel Nielsen
Yvonne Løvschall
Aars BK
Aars BK
2
Doris Nielsen
Birgit Næss-schmidt
Fjerritslev
Løgstør Damebridgeklub
2
Birthe Jensen
Tutta Lau Larsen
Aars
Aars
2
Grethe Nielsen
Gerda Pinstrup
Støvring BK
Støvring BK
2
Kirsten Sørensen
Randi Nielsen
Støvring BK
Støvring BK
2
Jette Brinck-Lund
Anne Grinsted
Aars
Løgstør
2
Inge Kragelund
Jonna Thomsen
Aars
Aars
2
Dinne Manner-Jakobsen
Alice Scheurer
Støvring Bridgeklub
ikke i klub for tiden
2
Hanne Pedersen
Bodil Lund
Pandrup
2
Anni H. Sørensen
Jonna Petersen
Brønderslev
Brønderslev
2
Aase Samuelsen
Inge Kirkegård
Hobro bridge klub
Hobro bridge klub
2
Lea Rottbøll
Mona Jensen
Hirtshals
Hirtshals
2
anni holmskov
Birthe Ottesen
fjerritslev bridgeklub
fjerritslev bridgeklub
2
Marianne Kvorning
Ruth Harkjær
Viborg
Viborg
2
Kirsten Marie Føns Bendix
Kirsten Karstoft
Viborg
Viborg
2
Pia Søeballe
Agnete Lorentzen
Terndrup
2
Kari Jacobsen
Inge Ebdrup
Aars
Aars
2
Kirsten Rasmussen
Anny Thomsen
Fjerritslev
Fjerritslev
2
Marie Jørgensen
Kirsten Pedersen
Fjerritslev
Fjerritslev
2
Else Marie S. Thrane
Karin Frederiksen
Brønderslev
Brønderslev
2
Rikke Jørgensen
Helle Skov
BK Nord
BK Nord
2
Mona Hald Nielsen
Kirsten Andreasen
Fjerritslev Bridgeklub
Fjerritslev Bridgeklub
2
Ellen Hougaard
Karen Madsen
Års
Års
2
Lis Andersen
Elsebeth Knudsen
Aars
Aars
2
Bente Pedersen
Sonja Buchardt
Pandrup bk
Pandrup bk
2
Birgit Kaa
Else Lindstrøm
Brovst Bridgeklub
Fjerritslev Bridgeklub
2
Anne Andersen
Ulla Nørmølle
Ravnkilde BK
Ravnkilde BK
2
Else Marie Smith
Inger Roulund
Aars
2
Karin Wolff
Lone Christensen
Aalborg BK
Aalborg BK
2
Bente Lyngberg
Martha Sigvardsen
Aars
Aars
2
Linda Troelsen
Ester Jacobsen
Aars
Hobro
2
Birthe Kjeldsen
Elly Bertelsen
Ravnkilde BK
Pandrup BK
2
Inga Nielsen
Dorte Bang
Løgstør BK
Løgstør BK
2
Lise Brander
Else Uhrskov
Viborg Ny Bridgeklub
Viborg Ny Bridgeklub
2
Irma Petersen
Vibeke Løngreen
Viborg Ny Bridgeklub
Viborg Ny Bridgeklub
2
Anni Hallberg
Lissa Lundgaard
Viborg Ny Bridgeklub
Viborg Ny Bridgeklub
2
Karin ladefoged
Birgit Helbo
Viborg Ny Bridgeklub
Viborg Ny Bridgeklub
2
Britta Kvorning
Elise Norberg
Viborg Ny Bridgeklub
Viborg Ny Bridgeklub
2
Marie Iversen
Erna Jensen
Ravnkilde BK
Ravnkilde BK
2
Karna Madsen
Helle Borup
Aars
Aars



Indbydelse