10 mar 2019 - 12:00

Indbydelsen finder du længere nede på siden under tilmeldingslisten.

Keep this field blank:
Bookings no longer possible: no seats available anymore.

Tilmeldte (95)

ANTAL PLADSERNAVNKLUB
2
Kirsten Jensen
Anne Marie Stegenborg Larsen
Terndrup bridgeklub
Terndrup Bridgeklub
2
Else Blomholt
Ulla Holme
Aalborg Bridgeklub
Aalborg Bridgeklub
2
Anni Holmskov
Birthe Ottesen
Fjerritslev
Fjerrittslev
2
Dina Pedersen
Mona Hald Nielsen
Fjerritslev
Fjerritslev
2
Else Marie S. Thrane
Karin Frederiksen
Brønderslev
Brønderslev
2
Inge Kragelund
Norma Andersen
Aars
Aars
2
Lilly Larsen
Mona Pedersen
Løgstør
Løgstør
2
Anny Thomsen
Kirsten Rasmussen
Fjerritlev Bridgeklub
Fjerritslev Bridgeklub
2
Mette Frost
Bitten Houlberg
Aalborg BK
Aalborg BK
2
Elin Poulsen
Zitta jensen
Aalborg bridgeklub
Aalborg bridgeklub
2
Bibi Mikkelsen
Anni Cenholt
Kissers Bridgeklub
Kissers Bridgeklub
2
Inge kirkegaard
Aase Samuelsen
Hobro
Hobro
2
Lisa Kjær
Karen Bach
Aalborg bridgeklub
Aalborg bridgeklub
2
Grete Isak Andersen
Inger Jønch
Brønderslev
Brønderslev
2
Lisbeth Iversen
Lene Bjerregaard
BK Nord
Aalborg BK
2
Kirsten Pedersen
Kirsten Andreasen
Fjerritslev
Fjerritslev
2
Marie jørgensen
Else lindstrøm
Fjerritslev
Fjerritslev
2
Karen Madsen
Ellen Hougaard
Aars
Aars
2
Tutta Lau Larsen
Kirsten Eriksen
Aars
Aars
2
Ethel Nielsen
Yvonne Løvschall
Aars BK
Aars BK
2
Agnete Lorentsen
Pia Søballe
Terndrup
Støvring ældrebridge
2
Kari jacobsen
Inge Ebdrup Pedersen
Års
Års
2
Martha Sigvardsen
Bente Lyngberg
Aars bridgeklub
Aars bridgeklub
2
Hanne Sloth
Karen E. Jacobsen
Nibe
Nibe
2
Ruth Harkjær
Marianne Kvorning
Viborg Esserne
Viborg Esserne
2
Birgit Hedegaard Andersen
Kirsten Marie Føns Bendix
Viborg Esserne
Viborg Esserne
2
Mona Jensen
Inger Koudal
Skals Bridgeklub
Skals Bridgeklub
2
Inger Andersen
Inge Lund Christiansen
Aars
Aars
2
Helen Mejlholm
Birgit Stokbro
Pandrup
Pandrup
2
KARNA MADSEN
Lis Andersen
Års
lÅrs
2
Lisbeth wågensø
Anna Grethe Giehm
Aalborg bridgeklub
BK Nord
2
Edith larsen
Rita Egelund
Nibe
Nibe
2
Sigrid Lauritsen
Charlotte Nielsen
Nibe
Nibe
2
birthe jensen
Linda Troelsen
Aars
Aars
2
Randi Nielsen
Grethe Nielsen
Stævring
Stævring
2
Bente Houman
Karen Madsen
BK nord
BK Nord
2
Helle Rubow
Inge Laursen
BK Nord
BK Nord
2
Ketty Østergaard Madsen
Olga Skaarup
Nibe
Nibe
2
Gurli Christensen
Gurli Thorhauge
Aalborg Bridgeklub
Aalborg Bridgeklub
2
Inga Jensen
Birte Bering
Aalborg bridgeklub
Aalborg bridgeklub
1
Lise Brander
2
Signe Brande Nielsen
Karin Jensen
Brovst BK
Brovst BK
2
Inge Iversen
Else Både
Hobro
Ravnkilde
2
Jonna Holm
Inger Buus
Pandrup
Pandrup
2
Lone Gammelgaard
Agnes Plougman
Fjends bridgeklub
Fjends
2
aase larsen
birgit kaa
aars
aars
2
Bente Nielsen
Karen Johansen
Skalborg
Skalborg
2
Inger Schrøder DBF 21408
Gitte Søgaard dbf 40675
Romdrup – klarup
Romdrup – Klarup
1
Susanne Gliese
Dorte Hinzmann
Romdrup/Klarup
Romdrup/Klarup



Indbydelse