8 mar 2020 - 12:00

Indbydelsen finder du længere nede på siden under tilmeldingslisten.

Online Tilmelding
Online tilmelding indtil 28. februar 2020 18:00

Dit navn:
Required field
Klub:
eMail:
Required field
Telefon:
Evt Besked:

Hvis du tilmelder makker:

Makkers navn:
Klub:

Antal pladser. Angiv venligst 1 for enkeltperson, 2 for par

Antal personer
This booking will be put on the waiting list.

Tilmeldte (72)

ANTAL PLADSERNAVNKLUB
2
Aase Samuelsen
Inge Kirkegård
Hobro
Hobro
2
Anne-Lise Østergaard
Lise Østergaard
Skals
Skals
2
anni Holmskov
Birthe Ottesen
fjerritslev
fjerritslev
2
Birthe Jenssen
Jonna Thomsen
Års
Års
1
D.Manner-Jakobsen
Lis Pedersen
Nr 2. på Ventelisten
Støvring
2
Dina Pedersen
Mona Hald Nielsen
Fjerritslev
Fjerritslev
2
Dunne Plenge
Anny Thomsem
Brovst
fjerritslev
2
Edith larsen
Rita Egebæk
Nibe
Nibe
2
Elin Lundgaard Poulsen
Zitta Jensen
Nr 1. På Ventelisten
Aalborg Bridgeklub
2
Ellen Hougaard
Karen Madsen
Aars
Aars
2
Else Blomholt
Hanne Schubert
Aalborg BK
Aalborg BK.
2
Else Marie S. Thrane
Karin Frederiksen
Brønderslev
Brønderslev
2
Ester Jakobsen
Birthe K Svendsen
Hobro
Hadsund
2
Ethel Nielsen
Yvonne Løvschall
Aars
Aars
2
Hanne Markdal
Aase Larsen
Hadsund
Aars
2
Hanne Sloth
Lone Sondrup
Nibe Bridgeklib
Nibe Bridgeklub
2
Helen Mejlholm
Birgit Stokbro
pandrup
Pandrup
2
Inga Jensen
Birte Bering
Aalborg BK
Aalborg BK
2
Inge Iversen
Else Både
Hobro
Hobro
2
Inge Kragelund
Norma Andersen
Aars
Aars
2
Inger Andersen
Inge Lund Christiansen
Aars
Aars
2
Inger Buus
Hanne Pedersen
Pandrup
Pandrup
2
Inger schrøder
Gitte Søgaard
klarup
klarup
2
Jette F. Skole
Mette Søndergaard
BKNord
BKNord
2
Kari jacobsen
Inge Ebdrup
Aars
Aars
2
Kirsten Jensen
Anne Marie Stegenborg Larsen
Terndrup
Terndrup
2
Kirsten N. Rasmussen
Ejla Størup
Aalborg Bridgeklub
Aalborg Bridgeklib
2
Kirsten Pedersen
Grethe Poulsen
Fjerritslev
Fjerritslev
2
Lilly Larsen
Mona Pedersen
Løgstør
Løgstør
2
Linda Troelsen
Lis Andersen
Aars
Aars
2
Lisa Kjær
Karen Bach
Aalborg Bridgeklub
Aalborg Bridgeklub
2
Lisbeth wågensø
Anna Grethe Giehm
Aalborg bridgeklub
BK Nord
2
Marie jørgensen
Else lindstrøm
Fjerritslev
Fjerritslev
2
Martha Sigvardsen
Bente Lyngberg
Aars Bridgeklub
Aars Bridgeklub
2
Mona Jensen
Inger Koudal
Skals bridgeklub
Skals Bridgeklub
2
Randi Nielsen
Sonja Mølgaard
Støvring
Støvring
2
Tove Søndergaard
Mona Uhrenholt
Støvring
Støvring
2
Tutta Lau Larsen
Kirsten Eriksen
Aars
Aars



Indbydelse

Se : Indbydelsen HER